Placeholder

Author Archive

pbcollblanc

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.
CADETE B

Cadet B

CADETE B

Aquest és el nostre CADET B que actualment juga a la segona divisió catalana i el trobem al grup 19.

Aquests són els jugadors que formen el nostre CADET B:
-ADRIÀ LAZARO GALLART
-ANDREU MIRET VARONA
-JOAQUIM GRAUS LLORENS
-JAN FERNÀNDEZ TORRICO
-GUILLEM PAGÈS FILELLA
-DANIEL BARUCH
-JONAS GRONNINGEN
-NICOLAS PASTOR GARCIA
-BERNAT CAMPOS ESPAÑOL
-NEL PENIN YELE
-SANDRO PIÑOL OTERO
-PAU CASAS RIPOLL
-SHADI VALLESPI EL GHAUCHE
-ELOI SAURA FIGUEROLA
-ADRIA SIMON LLARAS
-BRUNO ESCOFET VERGÉS

Entrenats per:
-JUAN RUBIO YAÑEZ
-JORDI RUBIO LLOBERT

I el nostre delegat:
DAVID VALLESPI PEREZ


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

CADET C

CADET C

CADET C

Aquest es el nostre Cadet C que es troba a la segona divisió catalana al grup 18.

Aquests són els nostres jugadors:
-SANTIAGO FERNÁNDEZ PÉREZ
-ZACARIA BENMOUHOUB DAWOUD
-MICHAEL EMMANUEL FERNANDEZ MOSQUERA
-ERIC GARCÍA GÓMEZ
-PAU BARBARA RULL
-ALEX GONZALEZ FERNANDEZ
-SERGIO ROMERO KNOBELSDORF
-ENRIQUE VILA MARTINEZ
-ENOC SANCHEZ LOPEZ
-SOUFIAN CHLIOUET
-HUGO MORA BALIL
-GIORGI REVISHVILI
-LUCAS ROJAS RUIZ, LUCAS -ALVARO BERMUDEZ-CAÑETE CAGIGOS
-LUIS MIGUEL HERRERA MONCADA

Entrenats per:
-FROI MIRANDA
-FRANCISCO GARCIA


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

INFANTIL A

Infantil A

INFANTIL A

Aquest es el nostre Infantil “A” que es troba a la segona divisió catalana i el trobem al grup 19

Aquests són els nostres jugadors: -ANGEL ESMIR MEDINA SIERRA
-ORIOL BONET VALL
-TEO CASTELLVI MONTAÑES
-JAUME CORS TORRENTS
-JOEL ECIJA MIR
-VÍCTOR GARCÍA MARTÍN
-UNAI GONZÁLEZ VELASCO
-ALEJANDRO GRACIA GIMENO
-POL REDONDO SOBERANAS
-MARC SÁNCHEZ MATEO
-PABLO GÓMEZ ORTEGA
-EDUARD ROIG HOCES
-MARCEL TIANAN BI TAHOU
-MANEL BALSELLS ANDRÉS
-ELIAS HADDAD IDRENMOUCHE
-PERE JOAN GARRIGA VOLTAS
-JEAN PAUL CUACOS DIAZ
-BIEL GUIVERNAU NUÑEZ
-ALVARO POGGIO FERNANDEZ

Entrenats per:
-MARC BALLESTER
-RUBEN LOPEZ
-ALBERT FELICES
-DAVID VEIRET
Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

Aquest es el nostre Aleví B! Juga a la segona divisió catalana.

ALEVÍ B

ALEVÍ B

En la actual temporada 2018/2019 juguen a la segona divisió catalana al grup 18.

Aquests són els jugadors que formen part del nostre Aleví B:
-GRIGOR TAVUKHCHYAN
-ERIC MARTINEZ GAMERO
-ALEJANDRO POSSIDONIO DE ARRUDA
-MIGUEL MAS DOMÍNGUEZ
-EDUARD ALIAGA SOLDEVILA
-PAU SERRA SENSADA
-MARCO CLAUDIO LOSTE
-WILLIAM PEÑA MEDINA
-ALEXANDRE BONET VALL
-MARC COLOMÉ TORRES
-IZAN BARRENA MUÑOZ

Entrenats per:
-RICARD CUADRADO SERRANO
-JORDI ALMARCHA


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari
ALEVIN C

Aleví C

ALEVIN C

Aquest es el nostre Aleví C que es troba a la tercera divisió catalana, al grup 9

Aquests són els nostres jugadors:
-MAX CASTELLVÍ MONTAÑES
-CARLOS CARDENAL VALLE
-ERIC DÍAZ GARCÍA
-ARNAU SOLANA CASTILLO
-DAREL DANIEL CRUZ CANAL
-GENIS PRADO RIERA
-ALEX VIEDMA LOPEZ
-JULEN MIRANDA SANCHEZ
-POL PUIG PINAZO
-POL CHECA PLAZAS
-MAX LOPEZ GRANELL
-PEDRO JAVIER PARRONDO FIALLOS


Entrenats per:
-RAMON RUIZ
El nostre delegat:
-VICTOR PUIG
Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

ALEVÍ D

ALEVÍ D

ALEVÍ D


Aquest és el nostre Aleví D, juga a la tercera divisió catalana y el trobem al grup 10.

Aquests són els jugadors del nostre Aleví D:
-ERIC BORDAS FERNANDEZ
-JORDAN GAVIDIA VERA
-BIEL VILA NAVAJAS
-ERIC SAEZ VILA
-ASIER MEDINA GARCÍA
-JEAN PAUL KOBA TINA
-VICTOR GOMEZ MORENO
-ELOI SAPIÑA BARRIL
-TEO TRAVI CONESA
JOSHUA GONZÁLEZ AGUDELO
-JORGE FERNÁNDEZ MOVILLA
-PAU PURLUND TORRAS
-JOSE RAFAEL ABRAHAM CHIRIVELLA


Entrenats per:
-DAVID VEIRET
-GUILLEM MUNTE


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

BENJAMIN B

Benjamí B

BENJAMIN B
Aquest es el nostre Benjamí B que es troba a la segona divisió catalana i el tenim al grup 15.

Aquest són els nostres jugadors:
-ILIA SHULAKOV
-NIL LAFUENTE DURAN
-DIEGO-ALEJANDRO LÓPEZ TORRES
-BAAY AL ENRIC ALIOUNE BIRAMOVICH BOYE
-LUCAS RONEY ZAMBRANO BRAVO
-JORGE FERNANDEZ PEREZ
-ROGER CERVELLERA VILLALVILLA
-DAVID GARCIA MARTIN
-PAU BROMLEY MAS
-AMAURY JIMENEZ INFANTES
-ALIOU JUNIOR KEBE THIOUNE

Entrenats per:
-JOAN MANCIÑEIRAS

El nostre delegat:
-CARLES GARCIA


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

PREA

PREBENJAMÍ A

PREA

Aquest es el nostre prebenjamí A que es troba a la lliga escolar de l’Hospitalet.

Esta format per aquests jugadors:
-BRUNO BARGALLO GOMEZ
-SANDRO BONETE TOVY
-MESSI BRAYAN NZODJA ELEMBO
-MARK MAS BACON
-BIEL MAS BACON
-MARC MORA RIO
-JOEL DANIEL REYNA MINIANO
-GIANFRANCO BENAVIDES HILARIO
-POL BERROCAL SOLER

Estan entrenats per:
-ROGER MESA
-ARNAU GARCIA

El nostre delegat:
-JUAN CARLES
PREBENJAMI B

PREBENJAMÍ B

PREBENJAMI B Aquest es el nostre prebenjamí B actualment es troba a la lliga escolar de l’Hospitalet.

Aquest equip esta format per aquests jugadors:
-LEO RITTER CASTELLS
-QUIM UJEDA OMS
-FRANK JOSE TRELLES VILLANUEVA
-HUGO MORCILLO MARTIN
-RUBEN GRAU GUTIERREZ
-GERARD GALAN COLLADO
-RAMON GABARRO SENDRA
-DYLAN STEVEN SORNOZA PARRALES
-ANGEL GABRIEL STOICA

Entrenats per:
-ALEX RUBIO
-SERGI MARTÍ
PREBENJAMÍ C

PREBENJAMÍ C

PREBENJAMÍ C

Aquest es el nostre Pre-Benjamí C que actualment es troba jugant a la lliga escolar.


Aquests són els nostres jugadors:
-ADRISH RASHID DÍAZ
-JOSEP ORIOL ZAPATA BATET
-POL PÉREZ NUS
-BIEL NÚÑEZ DE CASTRO CALLAU
-JORDI NÚÑEZ DE CASTRO CALLAU
-FERNANDO ESTEVE DELGADO
-SERGIO GONZÁLEZ IBÁÑEZ
-DIDAC CALPE MARTÍNEZ
-ADAN LÓPEZ

Entrenats per:
-DANI SERRANO
-SAID ARABI