Placeholder

Author Archive

pbcollblanc

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.
1. JUVENIL A

Juvenil A

1. JUVENIL A

Aquest es el nostre Juvenil i el trobem jugant a la Segona Divisió Catalana al grup 14

Aquests són els nostres jugadors:
-ALEX
-MOHAMED BENSALEM EL MARZGHUIOUI
-SERGI MARTI GARCÍA
-MARC BERENGUER GARCIA
-AITOR RODRIGUEZ BAUTISTA
-TSIRY MUÑOZ CARMONA
-PAU BARBARA RULL
-BRAULIO JIMENEZ ZAPATA
-AITOR BUENO GIL
-LUIS MIGUEL HERRERA MONCADA
-ALVARO GRAU CADIÑANOS
-ERIC PEGUERO FORNAS
-ALESSANDRO PATRICK ACEVEDO MAYO

Aquest és el nostre cos tècnic:
-ALBERT HERRERA JIMENEZ

Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

2.CADET A

Cadet A

2.CADET A Aquest és el nostre Cadet A actualment es troba jugant en la Primera Divsió Catalana al grup 1

Aquest són els nostres jugadors:
-ANGEL ESMIR MEDINA SIERRA
-JOEL ECIJA MIR
-VICTOR GARCÍA MARTÍN
-UNAI GONZALEZ VELASCO
-ALEJANDRO GRACIA GIMENO
-POL REDONDO SOBERANAS
-MARC SÁNCHEZ MATEO
-DANIEL BARUCH
-MARCEL TIANAN BI TAHOU
-MANEL BALSELLS ANDRÉS
-BRUNO ESCOGET VERGÉS
-NICOLAS PASTOR GARCÍA
-JAN FONT CAMPO
-FERRAN NORÓ NAJAR
-JOAN CARLES PRADOS ORTIZ
-BIEL GUIVERNAU NUÑEZ
-GIOGI REVISHVILI
-NICOLAS SCHORLEMMER CUESTA

Aquest es el nostre cos tècnic:
-MARC BALLESTER ARMENGOL
-RUBEN LÓPEZ MUÑOZ
Delegat
-SANTIAGO VICENTE GUTIERREZ


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

3. CADET B

Cadet B

3. CADET B

Aquest és el nostre CADET B que actualment juga a la segona divisió catalana i el trobem al grup 16.

Aquests són els jugadors que formen el nostre CADET B:
-BRUNO MATEO LACONDEGUY DA COSTA
-ROGER PLANAS MISAS
-TEO CASTELLVI MONTAÑES
-JAUME CORS TORRENS
-PABLO GÓMEZ ORTEGA
-EDUARD ROIG HOCES
-MARK MACIA VIEDMA
-MARSAL GUERRERO ESCAMEZ
-PERE JOAN GARRIGA VOLTAS
-GERARD FONT APARICI
-JAN REVILLA MONTANER
-ALVARO POGGIO FERNANDEZ
-ALEIX BARRERA DELGADO
-EDUARDO JOSUE MIRANDA
-ARMAN MORADI PETERSEN
-YOUWEI PAN LIU

Entrenats per:
-FROILAN MIRANDA PRIETO
-FRANCISCO GARCIA BESGA


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

4. CADET C

CADET C

4. CADET C
Aquest es el nostre Cadet C que es troba a la segona divisió catalana al grup 15.

Aquests són els nostres jugadors:
-ADRIÀ LAZARO GALLART
-ANDREU MIRET VARONA
-JERICO LIZANDRO ABRIL FREIRE
-JAN FERNANDEZ TORRICO
-GUILLEM PAGÈS FILELLA
-VICENÇ MARTÍ WOBST
-BERNAT CAMPOS ESPAÑOL
-SANDRO PIÑOL OTERO
-SERGIO ESTEBAN ROMERO KNOBELSDORF
-ENRIQUE VILA MARTINEZ
-GABRIEL CABALLERO ALCARAZ
-ENRIQUE VILA MARTINEZ
-GABRIEL CABALLERO ALCARAZ
-IGNACIO FAÑANAS PUIGJANER
-ELOI SAURA FIGUEROLA
-ADRIA SIMON LLARAS
-POL IZQUIERDO VILADIU
-EMANUEL MARTINEZ GUSMAN
-ANDRES ECHARKI GUSMAN
Entrenats per:
-JORDI RUBIO LLOBET
-POL MODREGO


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

5. INFANTIL A

Infantil A

5. INFANTIL A

Aquest es el nostre Infantil “A” que es troba a la primera divisió catalana i el trobem al grup 2

Aquests són els nostres jugadors:
-ALVARO JIMENEZ FERNANDEZ
-JAN CAPDEVILA GAYA
-ALVARO DOMINGUEZ AYUSO
-PATRICK NEVIN MARUM CASTELLVI
-DANIEL HUARTE ALBEROLA
-PAU OROZCO MORENO
-PAU FERRET GARRIGÓS
-ARNAU SUAREZ ALVAREZ
-PABLO PRIETO MIGUEIZ
-EUDALD GÓMEZ GRACIA
-ERIC FERNANDEZ HERRERA
-ALVARO IZU GONZALEZ
-POL RAMÍREZ MARCO
-IVAN OMELCHENKO
-ELIAS HADDAD IDRENMOUCHE
-EDGAR DOMINGUEZ MOMPLET
-JEAN PAUL CUACOS DIAZ
-ARNAU SAEZ VILA
-ERIC PALACIOS FERNANDEZ

Entrenats per:
-ALBERT FELICES
-RICARD CUADRADO
Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

6. INFANTIL B

Infantil B

6. INFANTIL B
AQUEST ES EL NOSTRE INFANTIL B, ACTUALMENT ES TROBA A LA SEGONA DIVISIÓ CATALANA AL GRUP 20


ELS NOSTRES JUGADORS:
-ANTONIO GÓMEZ ORTEGA
-ARNAU SANABRA CABRA
-MAX CASTELLVÍ MONTAÑES
-CARLOS CARDENAL VALLE
-ERIK GUILARTE HERNÁNDEZ
-ERIC DÍAZ GARCÍA
-GENIS PRADO RIERA
-JULEN MIRANDA SANCHEZ
-JAN RUIZ ROCA
-PAUL ENRIQUE NINA
-POL CHECA PLAZAS
-ARNAU ESCOLL ARIAS
-JUAN IGNACIO
-GERARD BALLELL CENTENO
-FRANKLIN ANDREY CEBALLOS ARIAS
-ERIC TABUENCA LOPEZ

AQUEST SÓN ELS NOSTRES ENTRENADORS: -AITOR BUENO
-SERGI MARTI


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

alevin a

Aleví A

alevin a
En la temporada 2019-202 juguen a Primera Divisió al Grup 2.

Aquest són els nostres jugadores:
-ERIC MARTINEZ
-ALEJANDRO POSSIDONIO DE ARRUDA
-MIGUEL MAS DOMÍNGUEZ
-PAU SERRA SENSADA
-MARCO CLAUDIO LOSTE
-WILLIAM PEÑA MEDINA
-MARC COLOMÉ TORRES
-ALEIX LOPEZ RUBIO
-IBAN DE LA TORRE MIGUEL

Aquest es el nostre staff:
-ALBERT FELICES
-CRISTIAN ARMESTO
-JAN SIMONET


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

10. ALEVÍ B

ALEVÍ B

10. ALEVÍ B

En la actual temporada 2018/2019 juguen a la segona divisió catalana al grup 15.

Aquests són els jugadors que formen part del nostre Aleví B:
-GRIGOR TAVUKHCHYAN
-ERIC BORDAS FERNÁNDEZ
-NIL LAFUENTE DURAN
-DIEGO-ALEJANDRO LOPEZ TORRES
-RAIMON LOPEZ BARTRA
-DAVID GARCIA MARTIN
-MARC PEREZ VALERO
-OTTON GERARD SORNOZA PARRALES
-PAU BROMLEY MAS
-PAU PURLUND TORRAS
-MARTI ROCA DELSO
-FEDERICO POLTRONIERI

Entrenats per:
-DAVID VEIRET
-ALEX GRACIA
Delegat:
-CARLES GARCIA


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari
11. ALEVÍ C

Aleví C

11. ALEVÍ C

Aquest es el nostre Aleví C que es troba a la tercera divisió catalana, al grup 12

Aquests són els nostres jugadors:
-BIEL VILA NAVAJAS
-ERIC SAEZ VILA
-ASIER MEDINA GARCÍA
-JEAN PAUL KOBA TINA
-VICTOR GOMEZ MORENO
-TEO TRAVI CONESA
-JOSHUA GONZÁLEZ AGUDELO
-JORGE FERNÁNDEZ MOVILLA
-ROGER CERVELLERA VILLALVILLA
-POL BLAZQUEZ CASTELLVI
-MARC MUÑOZ LOPEZ

Entrenats per:
-JORDI ALMARCHA
-DAVID VAN EMPELEN
Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

ALEVÍ D

ALEVÍ D

ALEVÍ D


Aquest és el nostre Aleví D, juga a la tercera divisió catalana y el trobem al grup 10.

Aquests són els jugadors del nostre Aleví D:
-ERIC BORDAS FERNANDEZ
-JORDAN GAVIDIA VERA
-BIEL VILA NAVAJAS
-ERIC SAEZ VILA
-ASIER MEDINA GARCÍA
-JEAN PAUL KOBA TINA
-VICTOR GOMEZ MORENO
-ELOI SAPIÑA BARRIL
-TEO TRAVI CONESA
JOSHUA GONZÁLEZ AGUDELO
-JORGE FERNÁNDEZ MOVILLA
-PAU PURLUND TORRAS
-JOSE RAFAEL ABRAHAM CHIRIVELLA


Entrenats per:
-DAVID VEIRET
-GUILLEM MUNTE


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

PREBENJAMI B

ALEVÍ E

PREBENJAMI B Aquest es el nostre prebenjamí B actualment es troba a la lliga escolar de l’Hospitalet.

Aquest equip esta format per aquests jugadors:
-LEO RITTER CASTELLS
-QUIM UJEDA OMS
-FRANK JOSE TRELLES VILLANUEVA
-HUGO MORCILLO MARTIN
-RUBEN GRAU GUTIERREZ
-GERARD GALAN COLLADO
-RAMON GABARRO SENDRA
-DYLAN STEVEN SORNOZA PARRALES
-ANGEL GABRIEL STOICA

Entrenats per:
-ALEX RUBIO
-SERGI MARTÍ
benjamin a

Benjamí A

benjamin a

Aquesst es el nostre Benjamí A que actualment es troba a la primera divisió catalana al grup 3.

Aquests són els jugadors que formen el nostre equip:
-MARCEL CORTES GARRIDO
-DIEGO VALENTINO TORRES REINA
-WAIL EL GHARROUBI BOUKHNOUZ
-CHRISTIAN ANEUDY CORTORREAL ALCANTARA
-MARC CORS TORRENTS
-ADRIAN FERRERAS EVANGELISTA
-GERARD ESTEVEN MAYORGA MOREJON
-RAIMON LOPEZ BARTRA
-MARC PEREZ VALERO

Aquest és el nostre staff:
-ALBERT FELICES
-MICKY PUSPA
-CRISTIAN ARMESTO
-JAN SIMONET
Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

BENJAMIN B

Benjamí B

BENJAMIN B
Aquest es el nostre Benjamí B que es troba a la segona divisió catalana i el tenim al grup 15.

Aquest són els nostres jugadors:
-ILIA SHULAKOV
-NIL LAFUENTE DURAN
-DIEGO-ALEJANDRO LÓPEZ TORRES
-BAAY AL ENRIC ALIOUNE BIRAMOVICH BOYE
-LUCAS RONEY ZAMBRANO BRAVO
-JORGE FERNANDEZ PEREZ
-ROGER CERVELLERA VILLALVILLA
-DAVID GARCIA MARTIN
-PAU BROMLEY MAS
-AMAURY JIMENEZ INFANTES
-ALIOU JUNIOR KEBE THIOUNE

Entrenats per:
-JOAN MANCIÑEIRAS

El nostre delegat:
-CARLES GARCIA


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

BENJAMIN C

Benjamí C

BENJAMIN C

Aquest es el nostre Benjamí C, es troba a la tercera divisió catalana al grup 9.
br>
Aquests són els seus jugadors:
-JORDI CARRILLO MARQUEZ
-PAU MARSAL LARRINAGA
-MARTÍ ROCA DELSO
-NICOLAS DE ABREU MARTINEZ
-JOEL MOLES MANZANARES
-JOEL ARIS CODERCH
-HUGO CARRASCO BRAVO
-PAU ZORRAQUINO SOTO
-ALEIX VILLAR LLUCH
-GERARD SAEZ VILA
-OTTON GERARD SORNOZA PARRALES
-DYLAN JESSE URIOL RAGAS

Entrenats per:
-VICTOR MATEO DIAZ

DELEGAT:
-MIQUEL CARRILLO
Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari
BENJAMIN D

Benjamí D

BENJAMIN D Aquest es el nostre Benjamí D que actualment esta jugant al Torneig de Penyes del FC Barcelona.

Aquest són els nostres jugadors:
-JEREMY SEBASTIAN SORIANO JACOME
-NADIR HADDAD IDRENMOUCHE
-ENZO NICOLAS VILLALBA GARAY
-RAUL CEBRIAN MATEO
-MARTI BERROCAL SOLER
-TAI PENIN YELE
-JEREMY ANTONIO MACIAS COSIUM
-IKER SALVADO GARCIA
-XAVI RAUL BASTIDAS CAMILO
-ADRIAN CABEZAS MENDEZ
-CHENGYANG FENG

Entrenats per:
-POL MODREGO
-ALEX SALCEDO


Veure Resultats Veure Clasificació Veure Calendari

PREA

PREBENJAMÍ A

PREA

Aquest es el nostre prebenjamí A que es troba a la lliga escolar de l’Hospitalet.

Esta format per aquests jugadors:
-BRUNO BARGALLO GOMEZ
-SANDRO BONETE TOVY
-MESSI BRAYAN NZODJA ELEMBO
-MARK MAS BACON
-BIEL MAS BACON
-MARC MORA RIO
-JOEL DANIEL REYNA MINIANO
-GIANFRANCO BENAVIDES HILARIO
-POL BERROCAL SOLER

Estan entrenats per:
-ROGER MESA
-ARNAU GARCIA

El nostre delegat:
-JUAN CARLES
PREBENJAMÍ C

PREBENJAMÍ C

PREBENJAMÍ C

Aquest es el nostre Pre-Benjamí C que actualment es troba jugant a la lliga escolar.


Aquests són els nostres jugadors:
-ADRISH RASHID DÍAZ
-JOSEP ORIOL ZAPATA BATET
-POL PÉREZ NUS
-BIEL NÚÑEZ DE CASTRO CALLAU
-JORDI NÚÑEZ DE CASTRO CALLAU
-FERNANDO ESTEVE DELGADO
-SERGIO GONZÁLEZ IBÁÑEZ
-DIDAC CALPE MARTÍNEZ
-ADAN LÓPEZ

Entrenats per:
-DANI SERRANO
-SAID ARABI